Banner 新易宏
banderolë-2

PËRPARËSITË KONKURRETARE

produkti kryesor

 • Pllakë çeliku me karbon
 • Spirale prej çeliku të karbonit
 • Tub çeliku ERW
 • Tub çeliku drejtkëndor
 • Rreze H/I
 • Grumbulli me fletë çeliku
 • Çelik inox
 • Skela
 • Tub i galvanizuar
 • Shirit çeliku të galvanizuar
 • Tub i valëzuar i galvanizuar
 • Galvalume & ZAM Steel
 • PPGI/PPGL

rreth nesh

Ehong-300x162
Ehong2-300x162

Tianjin Ehong International Trade Co., Ltd.është një kompani e tregtisë së jashtme të çelikut me më shumë se 17 vjet përvojë në eksport.Produktet tona të çelikut vijnënga prodhimi i kooperativësfabrika të mëdha, çdo grup i produkteve inspektohet para dërgesës, cilësia është e garantuar;ne kemi njëtregtia e jashtme jashtëzakonisht profesionaleekip biznesi, profesionalizëm i lartë i produktit, kuotim i shpejtë, shërbim i përsosur pas shitjes.

Produktet tona kryesore përfshijnënjë shumëllojshmëri tubash çeliku (ERW/SSAW/LSAW/galvanizuar/Tuba çeliku drejtkëndëshe katrore/pa tegela/çelik inox), çelikprofilet (ne mund të furnizimit American Standard, British Standard, Australian Standard H-rreze), shufra çeliku (kënd, çeliku i sheshtë, etj.), shtyllat e fletëve, çelikupllaka dhe bobina që mbështesin porosi të mëdha (sa më e madhe të jetë sasia e porosisë, aq më i favorshëm është çmimi), çeliku shirit, skela, tela çeliku, çelikuthonjtë dhe kështu me radhë.

Ehong mezi pret të bashkëpunojë me ju, ne do t'ju ofrojmë shërbimin më cilësor dhe do të punojmë me ju për të fituarsë bashku.

më shumë >>

pse na zgjodhet ne

 • Eksport Eksperiencë
  0 +

  Eksport Eksperiencë

  Kompania jonë ndërkombëtare me 17 vjet përvojë në eksport.Si çmim konkurrues, cilësi e mirë dhe super shërbim, ne do të jemi partneri juaj i besueshëm i biznesit.
 • Kategoria e produkteve
  0 +

  Kategoria e produkteve

  Ne jo vetëm që eksportojmë produkte të veta, por gjithashtu merremi me të gjitha llojet e produkteve të çelikut të ndërtimit, duke përfshirë tubin e rrumbullakët të salduar, tubin katror dhe drejtkëndor, tubin e galvanizuar, skelat, çelikun me kënd, çelik trarë, shufra çeliku, tela çeliku etj.
 • Konsumatori i transaksionit
  0 +

  Konsumatori i transaksionit

  Tani ne kemi eksportuar produktet tona në Evropën Perëndimore, Oqeani, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Afrikë, Lindjen e Mesme.
 • Vëllimi Vjetor i Eksportit
  0 +

  Vëllimi Vjetor i Eksportit

  Ne do të ofrojmë cilësi më të jashtëzakonshme të produktit dhe shërbim superior për të kënaqur klientët tanë.

të funditlajme & Aplikim

shikoni më shumë
 • Lajme

  Cili është ndryshimi midis çelikut inox 304 dhe 201?

  Dallimi në sipërfaqe Ka një ndryshim të qartë midis të dyve nga sipërfaqja.Krahasisht, materiali 201 për shkak të elementeve të manganit, kështu që ky material i sipërfaqes së tubit dekorativ inox ka ngjyrë të shurdhër, 304 material për shkak të mungesës së elementeve të manganit,...
  Lexo më shumë
 • Lajme

  Prezantimi i grumbullit të fletëve të çelikut Larsen

  Çfarë është grumbulli i fletëve të çelikut Larsen?Në vitin 1902, një inxhinier gjerman i quajtur Larsen prodhoi fillimisht një lloj grumbulli fletë çeliku me seksion kryq në formë U dhe bravë në të dy skajet, i cili u aplikua me sukses në inxhinieri dhe u quajt "Larsen Sheet Pile" sipas emrit të tij.Tani...
  Lexo më shumë
 • Lajme

  Notat bazë të çelikut inox

  Modelet e zakonshme të çelikut të pandryshkshëm Modelet e zakonshme të çelikut të përdorura zakonisht simbolet numerike, ka seri 200, seri 300, seri 400, ato janë përfaqësimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, të tilla si 201, 202, 302, 303, 304, 316, 410, 420, 430, etj., rr...
  Lexo më shumë
 • Lajme

  Karakteristikat e performancës dhe fushat e aplikimit të trarëve standard Australian I

  Karakteristikat e performancës Forca dhe ngurtësia: Trarët ABS I kanë forcë dhe ngurtësi të shkëlqyer, të cilat mund të përballojnë ngarkesa të mëdha dhe të ofrojnë mbështetje të qëndrueshme strukturore për ndërtesat.Kjo mundëson që trarët ABS I të luajnë një rol të rëndësishëm në strukturat e ndërtimit, të tilla si ...
  Lexo më shumë
 • Lajme

  Aplikimi i kanalit të tubave të valëzuar prej çeliku në inxhinierinë e autostradave

  tubi i valëzuar nga çeliku, i quajtur edhe tubi i kanalit, është një tub i valëzuar për kanalet e vendosura nën autostrada dhe hekurudha.tubi metalik i valëzuar miraton dizajn të standardizuar, prodhim të centralizuar, cikël të shkurtër prodhimi;instalimi në vend i inxhinierisë civile dhe p...
  Lexo më shumë

tonëProjekti

shikoni më shumë
 • Projekti

  Trarët H të EHONG shiten në shumë vende në Filipine, Kanada, Guatemalë

  Në gjysmën e parë të këtij viti, produktet tona me rreze H me mbështjellje të nxehtë janë shitur me sukses në shumë vende të botës për të përmbushur nevojat e industrive të ndryshme, duke ofruar zgjidhje produktesh të gjithanshme dhe me kosto efektive për klientët në mbarë botën.Ne jemi në gjendje të ofrojmë zgjidhje të personalizuara për...
  Lexo më shumë
 • Projekti

  Rishikimi i vizitave të klientëve në maj 2024

  Në maj 2024, Ehong Steel Group mirëpriti dy grupe klientësh.Ata erdhën nga Egjipti dhe Koreja e Jugut. Vizita filloi me një prezantim të detajuar të llojeve të ndryshme të pllakës së çelikut të karbonit, grumbullit të fletëve dhe produkteve të tjera të çelikut që ne ofrojmë, duke theksuar cilësinë dhe qëndrueshmërinë e jashtëzakonshme të ...
  Lexo më shumë
 • Projekti

  Bashkëpunim efikas dhe shërbim i detajuar për klientët e rinj

  Vendndodhja e projektit: Vietnam Produkti:Tub çeliku pa tegel Përdorimi: Përdorimi i projektit Materiali :SS400 (20#) Klienti i porosisë i përket projektit.Prokurimi i tubave pa qepje për ndërtimin inxhinierik lokal në Vietnam, të gjithë klientët e porosisë kanë nevojë për tre specifikime të tubit të çelikut pa tegel, ...
  Lexo më shumë
 • Projekti

  Përfundimi i projektit të pllakave të petëzuara në nxehtësi me klient të ri në Ekuador

  Vendndodhja e projektit: Ekuador Produkti:Pllakë çeliku me karbon Përdorimi: Përdorimi i projektit Klasa e çelikut: Q355B Kjo porosi është bashkëpunimi i parë, është furnizimi i porosive të pllakave çeliku për kontraktorët e projektit ekuadorian, klienti kishte vizituar kompaninë në fund të vitit të kaluar, përmes thellësia e asaj ish...
  Lexo më shumë
 • Projekti

  Rishikimi i vizitave të klientëve në prill 2024

  Në mes të prillit 2024, Ehong Steel Group mirëpriti një vizitë nga klientët nga Koreja e Jugut.Menaxheri i Përgjithshëm i EHON dhe menaxherë të tjerë biznesi pritën vizitorët dhe u pritën atyre mirëpritjen më të ngrohtë.Klientët vizitorë vizituan zonën e zyrës, dhomën e mostrave, e cila përmban mostra të ga...
  Lexo më shumë
 • Projekti

  Ehong zhvillon me sukses klient të ri në Peru

  Vendndodhja e projektit: Peru Produkti: 304 tub çeliku inox dhe 304 pllakë çeliku inox Përdorimi: përdorimi i projektit Koha e dërgesës: 2024.4.18 Koha e mbërritjes: 2024.6.2 Klienti i porosisë është një klient i ri i zhvilluar nga EHONG në Peru 2023, klienti i përket një kompani ndertimi dhe deshiron te bleje...
  Lexo më shumë
 • Projekti

  EHONG fiton klientin e ri të Bjellorusisë

  Vendndodhja e projektit: Bjellorusi Produkti:Tub i galvanizuar Përdorimi: Bëni pjesë të makinerive Koha e dërgesës: 2024.4 Klienti i porosisë është një klient i ri i zhvilluar nga EHONG në dhjetor 2023, klienti i përket një kompanie prodhuese, do të blejë rregullisht produkte tubash çeliku.Porosia përfshin galvan...
  Lexo më shumë
 • Projekti

  Rishikimi i vizitave të klientëve në Mars 2024

  Në Mars 2024, kompania jonë pati nderin të presë dy grupe klientësh të vlerësuar nga Belgjika dhe Zelanda e Re.Gjatë kësaj vizite, ne u përpoqëm të ndërtojmë marrëdhënie të forta me partnerët tanë ndërkombëtarë dhe t'u japim atyre një vështrim të thellë të kompanisë sonë.Gjatë vizitës, ne u dhamë klientëve tanë një...
  Lexo më shumë
 • Projekti

  Ehong forca për të treguar se klienti i ri dy urdhra radhazi

  Vendndodhja e projektit: Kanada Produkti: Tub çeliku katror, ​​Mbrojtës me veshje pluhuri Përdorimi: Vendosja e projektit Koha e dërgesës: 2024.4 Klienti i porosisë është makro i lehtë në janar 2024 për të zhvilluar klientë të rinj, nga viti 2020 menaxheri ynë i biznesit filloi të mbajë kontakt me prokurimin e Sheshit Tub...
  Lexo më shumë
 • Projekti

  Ehong merr klientë të rinj në Turqi, kuota të shumta për të fituar porosi të reja

  Vendndodhja e projektit: Turqi Produkti:Tuba çeliku katror i galvanizuar Përdorimi: Shitjet Koha e mbërritjes: 2024.4.13 Me publicitetin e Ehong në vitet e fundit si dhe me një reputacion të mirë në industri, tërhoqi disa klientë të rinj për të bashkëpunuar, porosia që klienti duhet të gjejë ne përmes të dhënave doganore, ...
  Lexo më shumë
 • Projekti

  Vizita e klientit në janar 2024

  Në fillim të vitit 2024, E-Hon ka mirëpritur një grup të ri klientësh në janar.Më poshtë është një listë e vizitave të klientëve jashtë shtetit në janar 2024: Marrë 3 grupe klientësh të huaj që vizitojnë vendet e klientëve: Bolivia, Nepali, India Përveç vizitës së kompanisë dhe faktit...
  Lexo më shumë
 • Projekti

  Ehong ka zhvilluar me sukses një klient të ri në Kanada

  Produkti i këtij transaksioni është një tub katror, ​​tubi katror Q235B përdoret gjerësisht si një material mbështetës strukturor për shkak të forcës dhe rezistencës së tij të shkëlqyer.Në struktura të mëdha si ndërtesa, ura, kulla, etj., Ky tub çeliku mund të sigurojë mbështetje solide dhe të sigurojë stabilitetin e ...
  Lexo më shumë
Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe emrin e kompanisë dhe ne do të kontaktojmë brenda 12 orëve.
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni